Opinie o mnie

zaczerpnięte z portalu ZnanyLekarz.pl

Ewa
Monika

Pani Edyta to kompetentny, doświadczony i profesjonalny lekarz. Polecam z całego serca. Pomogła bardzo mi i mojej rodzinie. Pacjent może czuć się przy niej bezpiecznie. Wiele jej zawdzięczam!

Karolina

Pani Edyta jest znakomitą terapeutką i do tego fantastyczną, ciepłą osobą. Cieszę się że towarzyszy mi w odkrywaniu siebie.

Monika

Fantastyczny lekarz, świetny specjalista, profesjonalna , fachowa pomoc, indywidualne podejscie do kazdego pacjenta . Pani Edyta bardzo mi pomogła, zresztą nie tylko mnie ale też mojej rodzinie. Polecam serdecznie.

Stacha

Spotkanie z panią​ Edytą i terapia, którą odbyłam ogromnie zmieniło jakość mojego życia. To niesamowity czas, który pozwolił mi spojrzeć na siebie i innych bez oceniania. Pomoc, zrozumienie i wsparcie jakim mnie obdarzyła pani Edyta są nie do opisania i są bezcenne. To wspaniała,ciepła a przede wszystkim profesjonalna osoba, którą polecam i będę polecać osobom potrzebującym profesjonalnej opieki i pomocy. Pani Edyta.. dziękuję bardzo!!

Agnieszka

Jestem po ponad 2-letniej terapii u Pani Edyty. Zawsze czułam się wysłuchana i traktowana z szacunkiem. Ponadto, co dla mnie ważne, czułam się bezpiecznie mówiąc o sobie. Pani Edyta rozmawia z pacjentem jasnym i przystępnym językiem, na wizytach panuje ciepła i bezstresowa atmosfera. Wspólna praca wymagała czasu, lecz w trakcie i po terapii w moim życiu zadziało się dużo pozytywnego :) Moim zdaniem Pani Edyta jest bardzo dobrym i skutecznym terapeutą. Polecam serdecznie.

Joanna
Marcin
Kasia

Do Pani Edyty wybrałam się z powodu toksycznego związku, w który byłam uwikłana od wielu lat. Byłam w rozsypce. Pani Edyta bardzo szybko pomogła mi się pozbierać i postawiła na nogi. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc. Jest bardzo profesjonalna terapeutką i niesamowitą osobą. Jeśli w przyszłości będę miała jakiekolwiek problemy na pewno ponownie skorzystam z jej pomocy. Polecam

Wojtek

Na wizytę u Pani Edyty na mòwiła mnie dziewczyna. Miałem spore wątpliwościami, bo nie miałem ochoty mówić o swoich problemach obcej osobie. Po kilku chwilach w gabinecie poczułem się jednak świetnie. Pani Edyta to profesjonalistka w tym co robi. Pomogła mi bardzo. Polecam

Paweł

Decydując się na psychoterapię nie zdawałem sobie jeszcze sprawy jak bardzo moim życiem kieruje lęk. Byłem bardzo rozchwiany, napełniony nienawiścią do siebie i bez nadziei na lepsze jutro. A tu zaskoczenie, bo dzięki spotkaniom wszystko ułożyło się w logiczną całość. Lęk ustąpił miejsca chęci działania i radości z życia :) Nie da się opisać słowami ogromnej wdzięczności pani Edycie za gruntowne zmiany postrzegania siebie i wszystkiego co mnie otacza. Pozdrawiam

Jakub

Pani Edyta to profesjonalna i rzetelna pomoc, którą szczerze polecam. Logiczna, spokojna i ciepła atmosfera w której można inaczej przeanalizować swoje problemy.

Sylwia

Pani Edyta podchodzi do ludzi z empatią i zrozumieniem. Potrafi się wczuć się w trudności drugiej osoby. Pomaga lepiej zrozumieć sytuację, w której znajduje się pacjent. Potrafi też pomóc w zmianie spojrzenia na swoje życie, za co bardzo cenię sobie współpracę z Panią Edytą! Dziękuję Pani Edyto za Pani ciepło i wysiłek!

Mateusz

Pani Edyta to naprawdę profesjonalna i rzeczowa terapeutka. W moim odczuciu pomimo tylko 50 minut bardzo mi pomogła.